Haber

Ortaokul Öğretmeninden Meral Akşener’e: “İstikbali Reisicumhur, Başbakanlık”

Haber: ÇAĞATAN AKYOL – Kamera: ADEM KARABAYIR

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, İstanbul’da; sakinleri arasında ortaokul öğretmeni Zerrin Köksal’ın da olduğu Validebağ Huzurevi’ni ziyaret etti. Köksal, Akşener için “Çok sevdiğim bir öğrencimdi. Çok güzel başarılara ulaşacak inşallah. İstikbali reisicumhur, başbakanlık” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, beraberindeki heyetle bugün, İstanbul’daki Validebağ Huzurevi’ni ziyaret etti. Sakinleri arasında ortaokul öğretmeni Zerrin Köksal’ın da bulunduğu huzurevinde emekli öğretmenlerle bir ortaya gelen Akşener, sıkıntılarını dinledi, sohbet etti.

Sohbet sırasında Köksal, öğrencisi Akşener için “İyi bir ailenin kızıdır. Kendisi çok çok iyidir. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok iyi bir insan. Çok sevdiğim bir öğrencimdi. İYİ Parti’yi kurarak da çok güzel başarılara ulaşacak inşallah. İstikbali reisicumhur, başbakanlık” dedi. Akşener ise gülerek, “Hocam oraya girmesek” dedi.

AKŞENER’E RESİM HEDİYE ETTİ

Emekli öğretmenlerle tek tek tanışan Akşener, ardından resim öğretmeni, 93 yaşındaki Mustafa Orhan Şide’nin huzurevindeki standını gezdi. Şide, ispirtolu kalemle çizdiği stanttaki birkaç resmi Akşener’e armağan etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu