Haber

Kayıp balıkçının cesedi timsahın içinde bulundu

Avustralya’da arkadaşlarıyla balık tutarken kaybolan Kevin Darmody’nin vücudunun parçaları bir timsahın karnında bulundu.

En son 29 Nisan Cumartesi günü Queensland’in kuzeyinde tuzlu su timsahlarının yaşadığı bir bölgede balık tutarken görülen Darmody’yi arama çalışmaları iki gün sürdü. Polis tarafından öldürülen iki büyük timsahtan birinin midesinde insan parçaları bulundu. bu zaman.

“SES DUYUYORUM, BEN GELDİĞİMDE EŞYALARI VARDI”

Olay sırasında Darmody’nin yanında bulunan balıkçı arkadaşı John Peiti, yalnızca bir bağırış ve suya düşme sesi duyduğunu söyledi. Peiti, “Koşarak geldim ama etrafta ondan hiçbir iz yoktu. Sadece sahildeki şeyleri vardı” dedi.

Darmody’nin kaybolmasının ardından arama çalışmalarının yoğun olduğu bölgede 4,1 ve 2,8 metre boyundaki iki yetişkin timsah vurularak öldürüldü. Kevin Darmody’nin vücut parçaları bir timsahın midesinden yeni çıktı. Ancak vahşi yaşam uzmanları, Darmody’nin bu iki hayvan tarafından birlikte öldürüldüğünü düşünüyor.

65 yaşındaki Darmody’nin tecrübeli bir balıkçı olduğu söylenirken, Darmody’nin ölümü 1985’ten bu yana kaydedilen 13. olay oldu. (BBC Türkçe)

ergene-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu