Haber

Aydın Devlet Hastanesi Masa Tenisi ve İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımları Başarılarıyla Gururlandırdı

Aydın İl Sağlık Müdürü Eser Şenkul, Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri çerçevesinde Gençlik ve Gençlik SporSağlık Bakanlığı’nın Türkiye genelinde düzenlediği Halk Sporları Oyunları’nda birinci olan Aydın Devlet Hastanesi Masa Tenisi Takımı ile İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımı’nı ağırladı.

Atatürk Devlet Hastanesi Masa Tenisi Takımı, Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri çerçevesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen Halk Sporları Oyunları Masa Tenisi branşında Ege Bölgesi birincisi olurken, İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımı da Ege Bölgesi birincisi oldu. Grup voleybol branşında 3. oldu. Kurumlararası Masa Tenisi Turnuvası’nda il birincisi olarak Denizli’de düzenlenen Ege Bölge Şampiyonası’nda Aydın’ı temsil etmeye hak kazanan Atatürk Devlet Hastanesi Masa Tenisi Takımı, sırasıyla Uşak, Manisa (Hükmen), Denizli, Afyon ve İzmir takımlarını mağlup etti. şampiyonada. Namağlup şampiyon olurken, Ankara’da yapılacak Halk Spor Oyunları Türkiye Şampiyonası’nda Aydın’ı temsil etmeye hak kazandı. Başarılı personelin maçlarını İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul’u ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, “Vatandaşlarımıza hizmet etme konusundaki gayretleri ve başarılı çalışmalarının yanı sıra, turnuvada üçüncü olan voleybol takımımızı, Ege Bölge Şampiyonası’na katılan masa tenisi takımımızı da tebrik ediyorum. İlimizde birinci olan ve Ege Bölge Şampiyonu olan Atatürk Devlet Hastanemiz, Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.” “Hem masa tenisi grubumuza hem de şampiyonluğa başarılar diliyorum” dedi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu