Haber

Acun Ilıcalı Kasımpaşa’yı mı alacak? Kasımpaşa Kulübü’nü satın alacağı iddiası doğru mu?

Acun Ilıcalı Kasımpaşa Satın alacak mı? Futbol dünyasına yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren ünlü televizyoncu Acun IlıcalıSüper Lig gruplarından biri Kasımpaşa Satın alacağı iddia ediliyor. Peki Acun Ilıcalı Kasımpaşa Kasımpaşa Kulübü’nü satın alacağı doğru mu? Detay…

ACUN ILICALI KASIMPAŞA’YI SATIN ALACAK MI?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı futbol yatırımlarına devam ediyor. İngiltere’nin Hull City takımını satın aldıktan sonra İrlanda kulübü Shelbourne’a da yatırım yapan Ilıcalı’nın, Süper Lig ekibi Kasımpaşa’nın kulüp binasına gelerek yöneticilerle görüştüğü iddia edildi. Ilıcalı, kuralların oluşması halinde Kasımpaşa Kulübü’nü satın almayı planlıyor.

SHELBOURNE’DAKİ YATIRIMLARINI SONLANDIRDI

İngiltere’nin Hull City takımını satın alarak futbol dünyasına dev bir adım atan Acun, önceki gün İrlanda kulübü Shelbourne’daki yatırımlarını da tamamladı.

KASIMPAŞA’YI ALINACAK MI?

Ünlü işadamının Süper Lig ekibi Kasımpaşa’nın kulüp binasına gelerek yöneticilerle görüştüğü iddia edildi. İddiaya göre Acun Ilıcalı, şartların oluşması halinde Kasımpaşa Kulübü’nü satın alacak.

NE DEDİ?

Yurt dışındaki futbol yatırımını proje olarak değerlendirdiğini belirten Acun Ilıcalı, “Türkiye’de F.Bahçe tarafındayım ve futbolla oldukça ilgiliyim. Yatırımlarım şu anda yurt dışında. Türkiye’de yapılacak bir yatırıma doğrudan hayır diyemem,” dedi. ama şimdilik Türkiye’deki bu yatırımın çok parlak olduğunu düşünüyorum.” “Göremiyorum” dedi.

haberuzunkopru.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu