Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19’uncu kilometresinde Aktaş-2 Köprüsü’ndeki onarım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatılırken, ulaşım çift yönlü ve denetimli olarak servis yolundan sağlanıyor.

Aydıncık-Silifke yolu, 25-28. kilometrelik (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı kesimi) patlama üretim çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak ve ulaşım denetimli olarak devam edecek.

Harmancık-Tavşanlı-Kütahya yolunun 2-10. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Nazilli-Denizli yolunun 36’ncı kilometresinde (Ortakçı mevkii) otoyol çalışması nedeniyle çift yönlü sol şeritler trafiğe kapatıldı.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle denetim altında ulaşıma izin verilmektedir.

Kastamonu-Tosya yolunun 30-31. Keçidere Köprüsü imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Söğüt-Seydikemer yolunun 0-9. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmek zorunda kalıyor.

Bingöl-Genç-Diyarbakır yolu 0-43. kilometre, muhtelif yerlerinde üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılıyor.

İyidere-Rize-Çayeli yolunun 43. kilometresindeki Çayeli Tüneli’nin her iki yanında bulunan tüplerde elektrik-elektronik sistem bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle saat 17.00’ye kadar tek şeritten ulaşım denetimli olarak sağlanacak. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu