Haber

Kayseri Valisinden çifte ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’ne gelişinde, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, İl Müdürü Sibel Livdumlu, kurum müdür yardımcıları ve kurum çalışanları karşılandı. Çiçek, kurum çalışanına bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremden Kayseri’nin de ciddi şekilde etkilendiğini belirten Vali Gökmen Çiçek, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü personelimiz özverili bir şekilde çalıştı. fazla mesai kavramı göz önüne alındığında. Deprem sırasında ve sonrasında sorumluluk alanlarındaki çabalarından dolayı tüm personelimize teşekkür ediyorum” dedi. dedi.

Vali Gökmen Çiçek, son olarak üretimi devam eden İl Müdürlüğü hizmet binası inşaatında incelemelerde bulunarak, İl Müdürü Sibel Livdumlu’dan son durum hakkında bilgi aldı.

Vali Gökmen Çiçek, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ziyaretinin ardından Kayseri Barosu’nu ziyaret ederek Baro Başkanı Avukat Ali Köse ile görüştü. Çiçek, ziyaretinde Baro Başkanı Av.Ali Köse ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Vali Gökmen Çiçek, Başsavcı Ali Köse ve tüm çalışanlara 2023-2024 yılının açılışında başarılar diledi.

haberbandirma.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu