Yaşam

Duygu Nar moda dünyasında iddialı

İSTANBUL (İGFA) –Fashion Week Turkey Organizasyonu’nun Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği defilede bir anda dikkatleri üzerine çeken Nar’ı marka olarak beğeni topladı.

Birçok ünlü modacıyla çalıştıktan sonra 4 yıl önce kendi markasını yaratmak için yola çıkan His Nar, 15 modelle podyumda sergilediği kreasyonlarla profesyonel donanımını ortaya koydu.

Genç modacı His Nar, “Kadının mesleğindeki özgüvenini ve tezini gösteren tasarımlara sahip olmak için yola çıktım ve aldığım takdirlerle bunu başardığıma inanıyorum” dedi.

Defilesinin ardından aldığı övgülerle daha büyük adımlar atmak için kolları sıvayan Nar, “Bir kadın girişimci olarak koleksiyonum, gördüğüm beğeni ve ilgi bana büyük moral verdi ve çalışmalarımda daha da iddialı oldum. iş. Bundan 10 yıl sonra Duygu Nar markasının hayalini kuruyorum, Dünya çapında bir modacı olmak için yola çıktım, hedefim belli, bu yolda zorluklar da olacak, her başarının ardından daha da azimle yoluma devam ediyorum. Defilede müzikli şovlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran His Nar, özel tasarım gelinliğiyle büyük beğeni topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu